«Warriors» viesos uzvar spēcīgo «Hornets»

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja latvieša Andra Biedriņa pārstāvētais klubs Goldensteitas «Warriors», kas izbraukumā ar 91:87 pieveica Ņūorleānas «Hornets».

Andris Biedriņš savas komandas 15. uzvarā šosezon guva 12 punktus un zem groziem izcīnīja deviņas atlekušās bumbas.

Pats mača sākums aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr ceturtdaļas izskaņā mājinieki guva vairākus grozus pēc kārtas un pēc pirmās ceturtdaļas «Hornets» bija vadībā ar 27:19.

Otrajā ceturtdaļā «Hornets» atrāviens sasniedza desmit punktus, tomēr puslaika izskaņā «Warriors» rezultātā pietuvojās pretiniekiem un arī ieguva vadību, puslaiku noslēdzot jau sev par labu – 47:44.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas sekmīgi darbojās uzbrukumā un nevienai neizdevās palielināt savu pārsvaru un ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti - 65:65.

Pēdējā ceturtdaļā «Warriors» rindās Korijs Magetī, kurš spēlē guva 19 punktus lieliski darbojās uzbrukumā un galvenokārt pateicoties viņam «Warriors» komandai izdevās iekrāt nelielu pārsvaru, ko mača izskaņā izdevās saglabāt – 91:87.

Andris Biedriņš laukumā pavadīja 24 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva 12 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu pretinieka metienu, reizi kļūdījās un nopelnīja piecas personiskās piezīmes.

Šī bija «Warriors» komandas 15. uzvara aizvadītajās 47 spēlēs, savukārt «Hornets» klubam šis bija 15. zaudējums šosezon aizvadītajos 43 mačos.