«Warriors» zaudē trešajā papildlaikā

Pagājušās nakts NBA spēlē Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda savā laukumā ar 133:135 trešajā pagarinājumā piekāpās Sakramento «Kings».

Francisco Garcia & Anthony Morrow

Goldensteitas «Warriors» komandai neizdevās pēc ilgāka pārtraukuma izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas - savā laukumā ar 133:135 tika atzīts Sakramento «Kings» pārākums.

Biedriņš laukumā pavadīja nepilnas 33 minūtes, guva 12 punktus (2p. - 5/8, s.m. - 2/6) un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, kā arī atdeva četras rezultatīvas piespēles un bloķēja piecus metienus, taču nopelnīja sešas piezīmes un priekšlaicīgi bija spiests pamest laukumu.

«Warriors» komandā ar 35 punktiem izcēlās Džamāls Krofords, 26 punktus pievienoja Sīdžejs Vatsons, bet 17 punkti Korija Magetī rēķinā. «Kings» labā 30 punktus guva Breds Millers, 25 punktus sakrāja Džons Salmonss, kurš sekundi līdz mača beigām guva uzvaras grozu, bet 23 punkti Kevina Mārtina kontā.

«Warriors» komandai šis bija jau 29. zaudējums šīs sezonas 39 spēlēs, bet «Kings» izcīnīja desmito uzvaru 40 mačos.