«Warriors» zaudējums papildlaikā

Latviešu basketbolista Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda pagājušajā naktī savā laukumā ar 105:110 pagarinājumā atzina Sanantonio «Spurs» pārākumu.

Andris Biedriņš & Emmanuel Ginobili

Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas «Warriors» komanda nespēja nosargāt pārsvaru spēles pamatlaikā, bet pagarinājumā bija spiesta piekāpties Sanantonio «Spurs».

Biedriņš laukumā pavadīja nepilnas 24 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus (2p. — 5/7, s.m. — 1/2) un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem, kā arī bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu bumbu un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

«Warriors» labā 33 punktus sakrāja Stīvens Džeksons, ar 17 punktiem izcēlās Monta Eliss, bet 15 punkti Korija Magetī rēķinā. «Spurs» rindās pa 32 punktiem guva Tims Dankans un Emanuels Džinobili, bet 23 punktus pievienoja Tonijs Pārkers.

Vēl pēdējās ceturtdaļas sākumā «Warriors» komandai bija +12 (89:77), tomēr tad sešu minūšu laikā «Spurs» veica 12:0 spurtu un panāca neizšķirtu. Minūti līdz pamatlaika beigām mājiniekiem bija +4 (95:91), taču arī šoreiz pārsvaru noturēt neizdevās, un Džinobili ar četriem soda metieniem izcīnīja pagarinājumu.

Papildlaikā «Spurs» jau pirmajā pusotrā minūtē ar Dankana pūlēm ieguva piecu punktu pārsvaru (100:95), ko nosargāja līdz pat mača beigām.

«Warriors» komandai šis bija 34. zaudējums šīs sezonas 49 spēlēs, kamēr Sanantonio svinēja 33. panākumu 47 mačos.