«X Faktora» dalībniece aizkustina nāciju ar veltījumu mūžībā aizgājušajam brālim Attēlu galerija

Apollo
19 komentāri

«X Faktors» turpina atklāt jaunus dziedošos talantus, un arī trešais svētdienas vakars sniedza iespēju izdzīvot visdažādāko emociju gammu. Dalībnieku vidū bija jūtams gan patīkams satraukums, gan dusmas un vilšanās sajūta, kā arī patiesas aizkustinājuma asaras.

Trešajā raidījumā pirmo reizi uz «X Faktora» lielās skatuves pēc priekšnesuma devās vadītājs Markus Riva, lai atbalstītu 27 gadus veco Nadeždu Maņkeviču, kurai sakāpināto emociju uzplūdā lija asaras pār vaigiem.

Nadežda, startējot šovā, atklāja, ka ir zaudējusi savu brāli, kuram savulaik meitenei lielākais lūgums bija nekad nepārstāt dziedāt. Šis vēstījums un pēcāk arī dziesmas «Dvēselīte» izpildījums bija patiesi aizkustinošs un, domājams, daudzos pie TV ekrāniem vai zālē esošajos skatītājos izsauca līdzpārdzīvojumu.

Tāpat šovakar, kā viens no pēdējiem, uz skatuves kāpa 21 gadus vecais vokālās grupas «Framest» bass Roberts Memmēns. Roberts nolēmis pieņemt izaicinājumu, piedaloties šovā, jo tā ir iespēja spert soli pretim solokarjerai. Šī bija iespēja arī plašākam auditorijas lokam novērtēt Roberta dziedājumu, un, kā vēlāk atzina žūrijas pārstāvji, viņam ir jūtama skatuves pieredze. Un ne tikai, arī īpašs un daudzpusīgs balss tembrs, ko ir laiks likt lietā.

Neizpalika arī skarbāki vērtējumi un savs viedoklis par žūriju bija dāmai Inesei Polei, kurai pēc nokāpšanas no skatuves bija grūti valdīt emocijas. Blakus esošais dzīvesbiedrs centās mierināt Inesi, sakot, ka viņa tik un tā ir labākā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv