«Xbox 2» sola vairāk multimediju izklaides

Apollo
0 komentāru

Biznesa žurnālistu sanāksmē Bils Geitss pavēstīja, ka jaunajā «Microsoft» «Xbox» spēļu konsolē būs vēl vairāk dažādu multimediju iespēju, salīdzinot ar tās iepriekšējo versiju, tādējādi tā līdzināsies datoram vairāk nekā jebkad iepriekš.

Jaunā «Xbox» spēļu konsole sauksies «Xenon», un plašākai publikai to pirmo reizi prezentēs šomēnes pusstundu garā MTV speciālizlaidumā.

Geitss tikai aptuveni izteicās par konkrētām jaunās «Xenon» iespējām, taču viņš pastāstīja, ka jaunajā konsolē būs vairāki uzlaboti komunikāciju rīki, kas tīkla spēlēšanu padarīs daudz jautrāku. «Xenon» programmatūra būšot līdzīga kompānijas «Microsoft Windows Media Center» versijai, kura paredzēta datoriem, kas parasti atrodas dzīvojamā istabā un kalpo kā daudzfunkcionāls multimediju centrs.

«Ja esat pieraduši pie tās izvēlnes, tad daudzas līdzīgas lietas atradīsiet arī «Xenon» izvēlnē, kas jums ļaus viegli piekļūt saviem fotoattēliem, TV, mūzikai un visām pārējām lietām. Videospēļu spēlētāji grib papļāpāt ar saviem biedriem, viņi grib zināt, kad tie ir on-line

Kā fantastisku fenomenu Geitss atzina tīmekļa žurnālus (weblog) un jokojot piebilda, ka tagad esot grūtāk nekā jebkad izplatīt vienotu kompānijas ziņojumu, jo neskaitāmi «Microsoft» darbinieki neatkarīgi no kompānijas publicē dažādas ziņas savos tīmekļa žurnālos.

Uz jautājumu, ko Bils Geitss domā par jauno «Apple Computer» operētājsistēmu «Tigger» kā lietotājiem vispiemērotāko, viņš tikai nosmējās un atteica, ka viņu nesatrauc kompānija, kuras produkts aizņem tikai 4% tirgus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv