«YIT Celtniecība» uzsākusi dzīvojamā nama «Midtown Apartments» būvniecību Attēlu galerija

Apollo
13 komentāri

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA «YIT Celtniecība» ir uzsācis daudzdzīvokļu dzīvojamā nama «Midtown Apartments» būvniecību. Projektu plānots pabeigt līdz 2014. gada beigām, portālu «Apollo» informēja SIA «YIT Celtniecība» valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

«YIT Celtniecība» uzsākusi dzīvojamā nama «Midtown Apartments» būvniecību 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Ēka tiek būvēta Rīgas vēsturiskajā centrā Hospitāļu ielā, un tai paredzēti seši stāvi, kuros kopumā būs pieejami 67 labiekārtoti dzīvokļi.

Andris Božē, SIA »YIT Celtniecība» valdes priekšsēdētājs: „«Midtown Apartments» atradīsies pilsētas daļā, kas jau kļuvusi par iecienītu dzīvesvietu kultūras un mākslas baudītājiem. Pastaigas attālumā no dzīvojamās ēkas atradīsies Dailes teātris, radošais kvartāls Miera ielā, kā arī restorāni un dažādas izklaides un atpūtas vietas. Uzskatu, ka šī ir ļoti laba vieta cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem un augstiem dzīves standartiem.»

Projektā paredzēti vienu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 103 kvadrātmetriem, ar pilnu iekšējo apdari un balkonu vai franču balkonu, kā arī tiks izbūvētas pazemes un virszemes stāvvietas. Ēkas teritorijā būs labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, velosipēdu novietni un apstādījumiem. Vērtīgie teritorijā esošie koki ēkas celtniecības laikā tiks saglabāti un veidos pagalma zaļo zonu.

Trīsslāņu parkets, koka logi, kvalitatīva santehnika un moderns interjers – tas viss paredzēts nama standarta aprīkojumā. Īpaša vērība tiks veltīta ēkas apsardzes un drošības sistēmām. Zemus komunālos maksājumus nodrošinās ēkā lietotie energoefektīvie risinājumi. Piemēram, namā jau celtniecības stadijā tiks integrēta speciāla energotaupoša automātikas sistēma, kas katram dzīvokļa īpašniekam dos iespēju ne tikai uzskaitīt un regulēt apkures patēriņu, bet arī to darīt arī attālināti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. oktobris

Vārda dienas

Karīna, Gaits, GaitisKārina, Kārija, Karīne, Karita, Karinē, Karine, Karina, Karija, Karens, Karena, Gaita

Valūtu kursi

17.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv