«Žalgiris» viesos smagi zaudē «Regal» basketbolistiem

Šodien ULEB Eirolīgas A apakšgrupas spēlē Barselonas «Regal» basketbolisti savā laukumā tikās ar Kauņas «Žalgiris» komandu.

3522 skatītāju klātbūtnē uzvaru ar rezultātu 89:55 izcīnīja mājinieki. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:17 laukuma saimnieku labā. Ejot lielajā pārtraukumā pēc pirmā puslaika, Barselonas basketbolistiem jau bija +18 (46:28).

Trešā ceturtdaļa beidzās ar 23:9, kas nozīmēja, ka pēc spēlētām 30 minūtēm «Regal» atradās vadībā ar 69:37 un atspēlēt 32 punktus atlikušajā laikā būtu gandrīz neiespējami. Viesi atlikušajās 10 minūtēs varēja tikai cerēt uz rezultāta starpības samazināšanu, taču tas neizdevās. «Regal» uzvarēja pēdējo ceturtdaļu ar 20:18, bet visā spēlē ar 89:55.

ULEB Eirolīgas ceturtdienas spēļu rezultāti.

A apakšgrupa

• Barselonas «Regal» (Spānija) un Kauņas «Žalgiris» (Lietuva) 89:55. Maikīls 14, Navarro 13; Vatsons 17, Šalenga 10.

B apakšgrupa

• Stambulas «Efes Pilsen» (Turcija) un Malagas «Unicaja» (Spānija) 79:77. Rakočevičs 21, Smits 14; Printezis 15, Velšs 12.
  • Orleānas «Entente» (Francija) un Belgradas «Partizan» (Serbija) 75:72. Benkss 19, Kurtī 11; Maričs 18, Makkalebs 13.

C apakšgrupa

• Maskavas CSKA (Krievija) un Telavivas «Maccabi Electra» (Izraēla) 77:72. Kauns 21, Šiškauskas 13; Eidsons 17, Višņevskis 16.

D apakšgrupa

• Atēnu «Panathinaikos» (Grieķija) un Madrides «Real» (Spānija) 67:76. Nikolass 12, Pekovičs 10; Bulloks 15, Garbahosa 13.
  • Milānas «Armani Jeans» (Itālija) un Gdiņas «Asseco Prokom» (Polija) 82:69. Finlijs 20, Petravičus 18; Jūings 21, Vudss 15.