Žanete Skarule «Pērlē» iesēj egli Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

TV seja un veikala «Pērle» īpašniece Žanete Skarule, projekta «Skābeklis» ietvaros, kas ikvienam Latvijas iedzīvotājam dod iespēju iestādīt koku, pirmo reizi «Pērlē» vēsturē iesējusi eglīti.

Turpmāk improvizēto mazdārziņu «Pērles» āra terasē būs iespējams apmeklēt ikvienam izklaides mīļotājam, kā arī  vērot koka augšanas procesu un soli pa solim vērot koka augšanas procesu.

Projekts «Skābeklis» ir uzsākts ar mērķi padarīt Latviju par vienu no viszaļākajām valstīm pasaulē. Lai to realizētu, katram Latvijas iedzīvotājam ir jāiesēj pa vienam kokam, kopā iestādot pavisam 2231503 kociņus. Jau ziņots, ka piektdien, 21.maijā būs oficiālā Vislatvijas koku sēšanas diena, kad ikviens tiek aicināts piedalīties un iestādīt savu egles vai priedes sēkliņu.

«Izrādās – iestādīt koku nav nemaz tik vienkārši. Ir rūpīgi jāseko instrukcijām un pamācībām, kuras iespējams uzzināt projekta mājaslapā «skabeklis.lv». Taču esmu pārliecināta, ka ar katru nākamo  kociņu vairs nebūs jādomā par to, cik tad centimetru dziļu bedri īsti nepieciešams izrakt, lai iestādītu sēkliņu», pēc egle iesēšanas iespaidos dalījās Žanete.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv