Zatlera oficiālie video tagad «YouTube»

Apollo
0 komentāru

No ceturtdienas ikviens interneta lietotājs ar Valsts prezidenta kancelejas veidotajiem Valsts prezidenta Valda Zatlera video materiāliem var iepazīties video apmaiņas interneta vietnē «YouTube», kas ir kļuvusi arī par oficiālo Valsts prezidenta video materiālu krātuvi.

Zatlera oficiālie video tagad «YouTube»

Foto: ekrānuzņēmums

Tajā ir atrodami video sižeti no Valsts prezidenta publiskajiem pasākumiem, piemēram, sanāksmēm Rīgas pilī,  Valsts prezidenta tikšanās reizēm ar Latvijas un ārvalstu amatpersonām, viesošanās Latvijas novados un ārvalstīs, kā arī Valda Zatlera video uzrunas un apsveikumi. Turklāt vietnē apskatāmi unikāli, tikai Valsts prezidenta kancelejas rīcībā esoši video materiāli, informē Valsts prezidenta Preses dienestā.

Saite uz Valsts prezidenta «YouTube» profilu ir viegli atrodama Valsts prezidenta oficiālajā mājas lapā «www.president.lv», nospiežot YouTube ikonu vai arī viesojoties šādā interneta vietnes adresē - www.youtube.com/user/presidentlv.

Arī mājas lapai ir veiktas gan vizuālas izmaiņas, gan vairāki uzlabojumi tās ērtākai un efektīvākai lietošanai, piemēram, iespēja palielināt teksta burtus, lai atvieglotu iepazīšanos ar informāciju cilvēkiem ar redzes  traucējumiem, Valsts prezidenta fotogrāfijas ir viegli atrodamas gan pēc tēmas, gan pēc datuma, mediju pārstāvjiem vai citiem interesentiem, ievērojot foto materiāla lietošanas noteikumus,  divas nedēļas pēc pasākuma fotogrāfiju izlase mājas lapā būs pieejama lejupielādēšanai.

Veiktās izmaiņas palīdz efektivizēt arī Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta darbu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv