Zatlers ar ekspertiem diskutēs par rīcību sociālajā jomā

Apollo
0 komentāru

Valsts prezidents Valdis Zatlers un Stratēģiskās analīzes komisija (SAK) otrdien uz diskusiju aicina speciālistus un ekspertus sociālajā jomā, lai runātu par neatliekamiem īstermiņa pasākumiem un vidējā termiņa mērķiem un ieteikumiem rīcībai sociālajā jomā Latvijā, portālu «Apollo» informēja Prezidenta preses dienestā.

SAK ir izstrādājusi savu skatījumu uz sociālo jomu Latvijā, izvirzot vairākus īstermiņa un vidējā termiņa mērķus. Diskusijas laikā SAK prezentēs savus ieteikumus un aicinās sociologus, politologus, ekonomistus, komunikācijas un mediju pārstāvjus izteikt savus viedokļus sociālās aizsardzības jomā un redzējumu par sociālās spriedzes mazināšanu. Ar šo diskusiju tiks turpināta februārī aizsāktā diskusija par neatliekamiem uzdevumiem ekonomikas stabilizēšanas ietvaros.

Diskusijā piedalīsies Valsts prezidents Valdis Zatlers, Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Edgars Rinkēvičs, Stratēģiskās analīzes komisijas locekļi: Stratēģiskās analīzes komisijas priekšsēdētājs Roberts Ķīlis, Latvijas Darba devēju konfederācijas izpilddirektore Elīna Egle, Stratēģiskās analīzes komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos Zanda Kalniņa-Lukaševica, Latvijas Bankas prezidenta padomnieks Edvards Kušners, un Rīgas Ekonomikas Augstskolas pasniedzējs Andris Strazds.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv