Zatlers dosies darba vizītē uz Somiju

Apollo
0 komentāru

Valsts prezidents Valdis Zatlers 9. un 10. februārī atradīsies darba vizītē Somijā, kur piedalīsies Baltijas jūras rīcības samitā, portālu «Apollo» informēja prezidenta preses dienestā.

Zatlers dosies darba vizītē uz Somiju

Foto: Lita Krone/LETA

Vizītes pirmajā dienā Zatleram paredzēta divpusējā tikšanās ar Somijas prezidenti Tarju Halonenu, kuras laikā plānots pārrunāt gan divpusējās ekonomiskās attiecības ar Somiju, gan arī abu valstu starptautisko sadarbību, īpaši Eiropas Savienības ietvaros.

Bet trešdien prezidents piedalīsies samita plenārsesijās, kā arī Somijas prezidentes un premjerministra rīkotajās darba pusdienās Baltijas jūras valstu un valdību vadītājiem. Rīta plenārsesijā Zatlers uzstāsies arī ar īsu uzrunu par Latvijas Baltijas jūras stratēģijas redzējumu un konkrēto ieguldījumu šīs stratēģijas īstenošanā.

Baltijas jūras rīcības samits ir kā turpinājums 2007.gada novembrī apstiprinātajam Baltijas jūras piekrastes valstu «ceļvedim», kurš paredz Baltijas jūras ekoloģiskā stāvokļa atjaunošanai nepieciešamos pasākumus.

Samitā ir plānots koncentrēsies uz izaicinājumiem un iespējām četrās galvenajās jomās: eitrofikācija, kuģniecības aktivitātes, bīstamie atkritumi un bioloģiskā daudzveidība.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv