Zatlers: Godmanim nekavējoties jāpārveido valdība

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar to, ka Saeima izteikusi uzticību Ministru prezidenta Ivara Godmaņa valdībai, Valsts prezidents Valdis Zatlers uzskata, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā valstī Latvijai vajadzīga stabila valdība, informē Prezidenta preses dienests.

Zatlers: Godmanim nekavējoties jāpārveido valdība

Foto: R.Oliņš/Apollo

Vērtējot valdības vadītāja darbu, Valsts prezidents atzīst, ka viņš  līdz šim nav izmantojis visas iespējas ātri un efektīvi rīkoties, gan ieviešot Ministru kabineta un valsts pārvaldes reformas, gan īstenošanai sagatavojot ekonomikas stimulēšanas plānu. Īpaši svarīgi veicināt dialogu ar dažādām sabiedrības grupām par valstij svarīgiem attīstības jautājumiem, ieklausoties un respektējot sabiedrības viedokli.

Zatlers uzsver: Godmanim ir nekavējoties un maksimāli ātri jāveic Ministru kabineta pārveidošana, ievērojot Satversmē noteiktās Ministru prezidenta tiesības pašam izvēlēties sava kabineta pārstāvjus.

Valdībai jābūt spējīgai paveikt visus trīs Valsts prezidenta uzdevumus: sagatavot ekonomikas stimulēšanas plānu un sākt tā īstenošanu, izvēlēties KNAB vadītāju un nekavējoties sagatavot precīzu Ministru kabineta modeli, kā arī valsts pārvaldes institucionālo shēmu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv