Zatlers neatbild, vai atkārtoti kandidēs uz prezidenta amatu

Apollo
0 komentāru

Valsts prezidents Valdis Zatlers atzīst, ka pilnvaru termiņa pirmie trīs gadi aizritējuši nemanot, taču viņš neatbildēja, vai ir gatavs atkārtoti kandidēt uz šo amatu.

Zatlers neatbild, vai atkārtoti kandidēs uz prezidenta amatu

Foto: Edijs Pālens/LETA

Prezidents žurnālistiem trešdien apliecināja, ka pēdējie trīs gadi bijuši ļoti izaicinoši un aizritējuši nemanot, tomēr nevērtēja savu darbību.

«Manu vērtējumu lai dod tie, kas bauda mana darba augļus, mani būtu jāvērtē iedzīvotājiem, varbūt arī politiķiem. Es pats esmu iekšā darba procesā simtprocentīgi, un trīs gadi ir pagājuši nemanot, jo tie ir bijuši ļoti izaicinoši gadi ar daudziem notikumiem.. Es esmu daudz ieguvis no šiem trijiem gadiem, un vieglāka dzīve mani nesagaida arī nākamajā [pilnvaru] gadā - būs gan valdības izveidošana, gan arī rūpes par nākamā gada budžetu,» pastāstīja Zatlers.

Ceturtajā pilnvaru gadā viņš saredz tikai «darbu, darbu un vēlreiz darbu».

Savukārt uz jautājumu, vai būtu gatavs kandidēt atkārtoti uz augsto amatu, Zatlers atbildēja: «Vispirms darbs. Es nestrādāju konkrētām vēlēšanām, es nestrādāju konkrētam termiņam. Es strādāju valsts labā, tas ir mans pamatprincips, un to es nekad nemainīšu.«

Zatlera pēdējais gads pirmajā pilnvaru termiņā sāksies ceturtdien, 8.jūlijā, un viņa likteni izšķirs jau nākamā Saeima.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv