Zatlers par koalīciju: ar varu apprecināt nevar [papildināta]

Apollo
0 komentāru

Pēc piedāvājuma paplašināt koalīciju, piesaistot arī opozīcijas spēkus, Valsts prezidentam Valdis Zatleram jau pirmajā nedēļā tapis skaidrs, ka ar varu opozīciju koalīcijā nevarēs iesaistīt.

Valdis Zatlers

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

«Jau pirmā nedēļa [pēc aicinājuma premjeram paplašināt koalīciju] parādīja, ka koalīcijas un opozīcijas tuvināšanās nav iespējama. Ar varu apprecināt nevar,» prezidents trešdien pēc tikšanās ar premjeru Ivaru Godmani atzina žurnālistiem.

Jautāts, vai viņš nepaliek pie sava uzstādījuma par «jaunām sejām» valdībā, prezidents vēlreiz atzina, ka tā ir valdošo partiju kompetence, līdzīgi kā ar iespēju paplašināt esošo koalīciju.

Zatlers arī noliedza baumas, ka būtu liedzis Ministru prezidentam koalīciju paplašināt, tajā iesaistot «Saskaņas centru». «Izraudzīties koalīcijas partnerus — tā ir politisko partiju kompetence,» sacīja Zatlers, norādot, ka šajā procesā nejaucas.

Prezidents arī iepazīstināts ar valdības reorganizācijas plāna galīgo variantu. Viņš nav iebildis pret šādu jaunās valdības premjera versiju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv