Zatlers rosinājis aicināt uz Rīgu Krievijas prezidentu

Apollo
0 komentāru

Valsts prezidents Valdis Zatlers teicis, ka Krievijas prezidentu Dmitriju Medvedevu varētu uzaicināt vizītē uz Latviju, otrdien laikrakstā «Latvijas Avīze» publicētā intervijā stāstījis Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Aleksandrs Vešņakovs

Aleksandrs Vešņakovs

Foto: AFI

Komentējot Zatlera iespējamo došanos uz Maskavu, Vešņakovs norādījis: «Par vizīti, vēl atrazdamies Maskavā, atbildi deva bijušais vēstnieks [Andris] Teikmanis. No viņa viedokļa, tā iespējama šā gada pirmajā pusgadā.»

Tāpat viņš arī pastāstījis: «Es zinu ārlietu ministra [Māra] Riekstiņa un arī prezidenta Zatlera domas šajā sakarā, jo pavadīju [Sergeju] Stepašinu uz pieņemšanu pie prezidenta. Toreiz bija arī uz nākotni vērstas runas un Zatlera kungs nenoliedza gatavību doties uz Maskavu. Vēl vairāk, izteicās, ka arī prezidentu Medvedevu varētu uzaicināt uz šejieni, uz Latvijas Republiku. Tam pamatā vienkārša loģika. Kā prezidents Zatlers paskaidroja — esam kaimiņu valstis, un kaimiņvalstīm ļoti noderīgi sistemātiski tikties, apmainīties viedokļiem, tas ir normālas sadarbības satvars. Abām rokām tādas idejas un pozīcijas atbalstu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv