Zavacks: Ja «VEF Rīga» piedāvās līgumu, vēlētos palikt

Apollo
4 komentāri

Basketbola kluba «VEF Rīga» spēlētājs Donāts Zavacks sarunā ar «Apollo» sacīja, ka izcīnītais zelts Latvijas basketbola līgā (LBL) ir viens no nozīmīgākajiem viņa karjerā.

Zavacks: Ja «VEF Rīga» piedāvās līgumu, vēlētos palikt

Foto: Mikus Kļaviņš/VEF Rīga

«Finālsērija bija interesanta, neskatoties uz to, ka tā noslēdzās piecās spēlēs,» par izcīnīto uzvaru LBL finālā pār BK «Ventspils» izteicās lietuviešu spēlētājs.

«Nepateikšu precīzi, cik zelta medaļu ir manā rīcībā, bet domāju, ka četrus vai piecus titulus esmu izcīnījis. Nevaru pateikt, vai šis tituls ir vērtīgākais, taču viens no nozīmīgākajiem.»

Zavackam šī bija pirmā pilnā sezona Latvijā, jo komandai viņš pievienojās pērnās sezonas izskaņā. Viņu uz Latviju uzaicināja «VEF Rīga» galvenais treneris Ramūns Butauts, pie kura viņš spēlēja Lietuvas izlasē. Basketbolists atzīst, ka par pavadīto laiku Latvijas galvaspilsētā viņam ir patīkamas atmiņas un viņš labprāt paliktu šeit arī nākamgad.

«Patlaban nekādu sarunu nav bijis, skatīsimies, kas notiks tuvākajā laikā, bet ar komandu esmu apmierināts. Ja «VEF Rīga» izteiks piedāvājumu uz nākamo sezonu, domāju, ka varētu to pieņemt un palikt Rīgā,» piebilda Latvijas čempions. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv