«Zelta zivtiņas» ģimenē pieaugums Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

«Zelta zivtiņas» sērijā, kad Marija glāba Latvijas lauksaimniecību, skatītāji iepazinās ar gotiņu Gauju. Nu brūnaļai piedzimis teliņš! Zemnieku saimniecības «Vanagi» gotiņa Gauja, īstajā vārdā Ziema, jūtas labi un pašlaik lolo mazo bullīti.

«Zelta zivtiņas» ģimenē pieaugums 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Brūnaļa Ziema (ar skatuves vārdu Gauja) nāk no Vidzemes puses un kopā ar vairāk nekā 100 «kolēģēm» dzīvo zemnieku saimniecībā «Vanagi». Saimnieks Kaspars Ligeris gotiņu raksturo kā «apdomīgu, tīrīgu un rāmu; īsti piemērotu Gaujas lomai».

Lai arī Gaujai filmēšanās «Zelta zivtiņas» seriālā bija debija kameru priekšā, viņa seriāla uzņemšanas laukumā jutās kā mājās. Pieradusi pie spožajām gaismām un režisora uzmanības, viņa bija īsta kino zvaigzne.

Gauja, tāpat kā citi «Zelta zivtiņas» varoņi, tika īpaši sagatavota sērijas filmēšanai — frizieri gotiņai veidoja īpašu sasuku, savukārt grimētāji atsvaidzināja Gaujas dabisko grimu. «Gauja pilnībā iejutās savā lomā, to nebiedēja nedz kameru zibšņi, nedz režisora skaļā balss. Gluži kā kino dīva!» sērijas filmēšanu atceras Marija.

Tagad Ziema sagaidījusi pēcnācēju — bullīti. Viss «Zelta zivtiņas» draudzīgais kolektīvs sveic jauno māmiņu ar tik skaisto notikumu. Savukārt Alekss un Marija apņēmušies būt par bullīša krustvecākiem — lutināt un mīļot to tāpat kā gotiņu Gauju.

Interneta portālā www.twitter.com «Zelta zivtiņa» no sava profila aicināja ikvienu piedāvāt versiju, kādu vārdu dot Gaujas pēcnācējam. Idejas bija dažādas — Vasaras raibums, Pavasaris, Gauja II vai Gaujis, Zeltiņš, kā arī citas. Tomēr saimnieks Kaspars Ligeris atklāj, ka bullītis pašlaik mīļi tiek dēvēts par Zivtiņu: «Viņa mamma taču piedalījusies «Zelta zivtiņas» seriālā,» lepni stāsta Kaspars.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv