Zeltiņa, Aisha un Jubalts atbalsta blondīņu labdarības akciju Attēlu galerija Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

Palīdzēt bērniem un viņu ģimenēm ar īpašām vajadzībām ir galvenais Latvijas Blondīņu asociācijas mērķis. Septembrī sadarbībā ar žurnālu «Marta» Dikļu pilī trīs dienas norisinājās pozitīvo emociju nometne 40 māmiņām, kuras audzina bērnus invalīdus.

Sestdien Latvijas Blondīņu asociācija izklaides centrā «Go Planet» sadarbībā ar «Rimi», tirdzniecības centru «Mols», maiznīcu «Flora» un Rīgas Piena kombinātu rīkoja labdarības akciju, kurā piedalījās 65 bērni no ģimenēm ar īpašām vajadzībām.

Akcijā piedalījās un to atbalstīja arī Jānis Jubalts, Agnese Zeltiņa, Roberto Meloni, Aisha un titula «Latvijas princese 2008» ieguvēja Katrīna Puriņa. Daudzi bērni nekad nebija bijuši izklaides centrā, un šādu iespēju nodrošināja «Go Planet», visas dienas garumā bez ierobežojuma ļaujot apmeklēt piedāvātās atrakcijas. Iespējams, šī kļūs par tradīciju tieši «Go Planet». Sirsnīgais koncerts, kurā piedalījās paši bērni, neatstāja vienaldzīgus ne skatītājus, ne pašas organizatores.

Latvijas Blondīņu asociācija, kuras galvenais mērķis ir labdarības projekti, paralēli attīsta arī vērienīgu tūrisma projektu — ikgadējo «Go Blonde» festivālu un parādi maija pēdējā svētdienā. Par godu nākamā gada festivālam asociācija sākusi unikālu veļas, treniņtērpu un aksesuāru ražošanu, no kuru pārdotajiem ienākumiem katrs eiro tiks novirzīts labdarības projektiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv