Zeltiņas bijušais vīrs apprecējis 13 gadus jaunāku modeli

Apollo
1 komentārs

Pēc vairāk nekā divarpus gadu ilgas draudzības aktrises Agneses Zeltiņas bijušais vīrs Alekss Dubass (41), kas Krievijā vada vairākus radio raidījumus, un bijusī rīdziniece - modele Larisa Kondratjeva (28), kas tagad dzīvo Maskavā, pagajušajā nedēļā Floridā mijuši laulības gredzenus, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve».

Zeltiņas bijušais vīrs apprecējis 13 gadus jaunāku modeli

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pirms nepilna mēneša Alekss un Larisa viesojušies Latvijā, lai īpašā radošā vakarā prezentētu Dubasa debijas grāmatu «Akvastopa likumi». Bet nu jaunlaulātie baudot medusmēnesi Amerikā.

Kādu brīdi modeles «Facebook» profilā bija manāms foto ar laulības gredzenu. Zem foto bija paraksts: «Kamēr jūs gulējāt :)».

«Vislabāk ir mīlēt un būt mīlētam, šis abas lietas nesadalot,» savas domas par mīlestību «PDz» pirms pusgada atklājis Dubass.

Uz jautājumu, kādēļ izjukusi viņa un aktrises Agneses Zeltiņas laulība, Dubass teicis: «Ir tāds teiciens, ko cilvēki ļoti bieži mīl lietot - Un tad atnāca mīlestība. Ja tā notiek, atd ir loģiski, ka mīlestība kādā brīdī arī aiziet.»

Atgādināsim, ka Dubasa un Agneses Zeltiņas laulībā dzima dēls Robijs. Desmit gadus veco zēnu audzina tēva Aleksa Dubasa vecāki. Kā vēsta «PDz» Dubasam esot arī desmit gadus veca meita Paloma Amēlija, kura dzimusi attiecībās ar bijušo «Radio SWH+» dīdžeju Ilonu Krastiņu. Kaut arī Dubass nekad publiski neesota tzinis savu meitu, tomēr DNS analīzes pierādījušas tuvo radniecību.

Savulaik Dubasa un Krastiņas attiecības plaši aprakstītas presē, atklājot, ka bērns esot plānots un gaidīts, tomēr otrajā grūtniecības mēnesī Alekss Ilonu pametis. Par to liecinājusi atstāta zīmīte, kuru Krastiņa atradusi mājās, pēc atgriešanās mājās pēc darba radio.

Kad Ilona bija sestajā grūtniecības mēnesī, Alekss apprecējies ar Agnesi Zeltiņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv