Zem tilta aviošova laikā lidot neļauj. Organizatori pārliecināti par pilotu meistarību

Apollo
0 komentāru

Rīgas svētku laikā bija plānots, ka zem Vanšu tilta varētu notikt lidojumi aviošova laikā. Militārā policija, uztraucoties par Rīgas pils drošību, atsaukusi atļauju lidot zem tilta. Organizatori ir pārliecināti par pilotu meistarību un uzskata, ka atļauju saņems, trešdien raksta «Diena».

Zem tilta aviošova laikā lidot neļauj. Organizatori pārliecināti par pilotu meistarību

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Flight Unlimited» pārstāvis Antons Martukāns laikrakstam sacījis, ka noteikti ar policiju atradīšot kopīgu valodu un «augstākās pilotāžas triks tiks veikts».

Pasākuma noslēgumā augstākās pilotāžas paraugdemonstrējums bija plānots, lietuviešu pilotam Jurģim Kairim lidojot zem Vanšu tilta.

1.jūlijā Militārā policija aviošovu apstiprināja, tomēr 5.augustā tas tika atsaukts. Militārās policijas pārstāvis laikrakstam skaidrojis, ka no organizatoru puses gaida detalizētāku iesniegumu, lai varētu dot atļauju.

Drošību garantēšot pilota lielā pieredze. Kairis pirmo reizi šādu triku izpildījis 1996. gadā. Aviošovā izmantotā tehnika ir apdrošināta par trim miljoniem eiro. 40 tūkstošus latu pasākumam piešķīrusi Rīgas dome, vēstī «Diena».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv