Zemniecei atņem traktoru. Lopi mirst no bada

Apollo
0 komentāru

Lauksaimniecei Larisai Vjatkinai, kurai «GE Money Bank» prasīja pirms noteiktā termiņa atmaksāt kredītu, nu atņemts līzingā iegādātais traktors. Zemniecei nav tehnikas, ar kuru piegādāt barību govīm, tāpēc divi lopiņi jau gājuši bojā.

Zemniecei atņem traktoru. Lopi mirst no bada

Foto: Agnese Gulbe/LETA

Portāls «db.lv» ziņo, ka pašlaik nav iespējams 280 govju lielo ganāmpulku nodrošināt ar barību. Saimniece ar bažām gaida, kas notiks ar pārējām. Saimniecības ganāmpulkā ir gan grūsnas teles, gan slaucamas govis un jaunlopi.

Viņa apelējusi pie visām atbildīgajām institūcijām — gan Zemkopības ministrijas, gan bankas un citām — ar lūgumu risināt problēmu, taču neviens neizrādot atsaucību.

Jau ziņots, ka saimniece pirms dažiem gadiem iegādājusies fermu Līvānos, kurā lopu skaits pašlaik sasniedzis jau 280. Pirms diviem gadiem, piesaistot «GE Money Bank» līdzekļus, par 49 000 latu iegādāts traktors.

Larisa stāsta, ka maksājumi 20 mēnešu laikā veikti regulāri un atmaksāti 15 000 latu. Šā gada martā banka atsūtījusi rakstisku paziņojumu, ka tā vēlas saņemt priekšlaicīgu kredīta atmaksu, lai gan saimniecības kredītsaistības bankā bija vēl uz četriem gadiem.

Lasiet vairāk: «Banka pirms laika pieprasa atmaksāt aizdevumu».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv