Zīdainis guvis galvas traumas, bērnu autokrēslam nokrītot no iepirkumu ratiem

Apollo
37 komentāri

Aizvadītajā diennaktī trīs mēnešus vecs zīdainis Zemgalē guvis galvas traumas, bērnu autokrēslam nokrītot no iepirkumu ratiem, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Ilustratīvs foto

Ilustratīvs foto

PantherMedia/ScanPix

Viņa sacīja, ka trīs mēnešus vecais zēns atradies uz iepirkumu ratiem novietotā bērnu autokrēslā, kas nogāzies. Mazulis sasities un guvis galvas traumas.

Skujiņa pastāstīja, ka aizvadītajā diennaktī bijuši arī vairāki negadījumi, kas saistīti ar kritieniem no kāpnēm. Tostarp Kurzemē kāds 68 gadus vecs vīrietis ir paslīdējis, kāpjot pa vītņveida kāpnēm, un kritis. Cietušais guvis krūškurvja, mugurkaula un galvas traumas. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Pēc Skujiņas teiktā, aizvadītajā diennaktī negadījums noticis arī Zemgalē, kur kāds 44 gadus vecs vīrietis, būdams alkohola reibumā, ir kritis pa trepēm. Kritiens ir bijis apmēram no divu līdz trīs metru augstuma. Kritienā vīrietis ir guvis galvas traumas un nogādāts slimnīcā.

Tāpat Rīgā darba vietā 58 gadus veca sieviete ir neveiksmīgi kritusi pa kāpnēm. Cietušā guvusi kājas traumu.

Kopā aizvadītajā diennaktī mediķi ir devušies uz 1245 izsaukumiem, no kuriem 243 bijuši saistīti ar dažādām traumām vai negadījumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv