«Židrūns» prezentējis pirmo videoklipu Video

Apollo
0 komentāru

5. februārī Mākslas akadēmijā viena no Latvijas patlaban aktuālākajām indī rokgrupām «Židrūns» prezentēja savu pirmo videoklipu. Videoklips tapis grupas jaunākajai dziesmai «Inga mūžam ziedošā». Video autori ir grupas draugi Roberts Galviņš un Linda Konone.

Ballīte, pulcējot ievērojamu viesu skaitu, norisinājās nelielā Mākslas akadēmijas darbnīcā, nodrošinot intīmu atmosfēru un ciešu kontaktu starp mūziķiem un klausītājiem. Pasākuma pirmajā daļā klātesošos uzmundrināja indī pankroka grupa «Basta». Turpinājumā uzstājās «Židrūns», sajūsminot klātesošos ar dziesmām «Šņāc šoseja», «Džempera dziesma» un vēl dažām citām. Grupas uzstāšanos pavadīja video projekcija, atainojot dažādu augstceltņu un tiltu eksplozijas, kas lieliski sasaucās ar mūzikas enerģisko skanējumu.


 
Prezentācijas noslēgumā ar sinhronu dzīvo muzikālo pavadījumu tika demonstrēts dziesmas «Inga mūžam ziedošā» video. Vienlaikus, lai atzīmētu šo ievērības cienīgo faktu, klātesošajiem tika izdalītas alus pudeles, kuras bija pasākuma simboliskā ieejas maksa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv