Ziemassvētki ar ziepju burbuļiem un burvju trikiem

Apollo
0 komentāru

Ziemassvētku laikam tuvojoties, iluzionisti Dace un Enriko Pecoli nolēmuši iepriecināt savus skatītājus, ļaujot noticēt brīnumam un kļūt par daļu no tā. Tāpēc sestdien, 5. decembrī, plkst. 12.00 Mārupes kultūras namā ikviens varēs vērot īpašu iluzionisma un gigantisku ziepju burbuļu Ziemassvētku programmu «Brīnumu gaidot», kurā tiks izrādīti Pecoli 12 gadu darba pieredzē skatītāju iemīļotākie burvju triki, gigantiski ziepju burbuļi un pavisam jauni, vēl neredzēti triki.

Ziemassvētki ar ziepju burbuļiem un burvju trikiem

Publicitātes foto

Šos jaunumus būs iespējams redzēt arī Rīgā, Kongresu namā, 2010. gada 28. un 29. maijā plkst. 19.00 starptautiskajā iluzionistu šovā «Abrakadabra», kur Pecoli uzstāsies kopā ar pasaules iluzionisma zvaigznēm no Lasvegasas. Vairāk informācijas par šo pasākumu: www.abra-kadabra.lv.

Pasākuma apmeklētāji aicināti uz izrādi ierasties ātrāk, jo viesus sagaidīs vienīgais Latvijā burvju triku veikaliņš «Pecolli Magic Shop» — tajā tiks atraktīvi demonstrēti dažādi triki, kuru atribūtus skatītāji varēs uz vietas arī iegādāties un trikus iemācīties. Triki būs paredzēti dažādiem vecumiem — gan bērniem, gan pieaugušajiem. Par burvju māksliniekiem varēs kļūt paši skatītāji. Vairāk par Pecoli burvju triku veikaliņu: www.magicshop.lv.

Ja pats gribat kļūt par burvi, ieskatieties interneta mājaslapā: www.ambermagic.lv.

Izrāde «Brīnumu gaidot» ir iedvesmojoša, jautra un brīnumiem pārpilna ģimeņu izrāde, kurā paši skatītāji kļūs par izrādes dalībniekiem. Izrādes laikā skatītāji tiks ievietoti gigantiskā ziepju burbulī; tiks veikti zinātniski eksperimenti ar skatītāja pulksteni; zelta zivtiņa peldēsies maģiskajā burbuļa akvārijā; kādam skatītājam tiks izraisīta strauja matu augšana; skatītāji nogaršos ēdamus ziepju burbuļus; tiks rādīts Deivida Koperfīlda triks; hipnozes rezultātā ar vienu no skatītājiem notiks neticamas lietas; tiks veikts pārsteidzošs triks ar neredzamu kāršu kavu; skatītāji izspēlēs superekskluzīvu Ziemassvētku loteriju.

Mazākajiem izrādes skatītājiem būs iespēja virtuāli apceļot burbuļu zemes planētas un iepazīties ar tur dzīvojošajiem pasaku varoņiem, ar kuriem notiks neticamas burvestības — Alise izies cauri spogulim, Mērija Popinsa lidināsies ar savu lietussargu, no Džungļu grāmatas planētas ieradīsies gudrā čūska, kas māk kāršu trikus, un citi brīnumi.

Mēs visi dzīvē gaidām brīnumu, kas mūs aizrauj ar savu noslēpumainību un iepriecina ar savu negaidītību, tieši tāpēc iluzionisti Dace un Enriko Pecoli aicina jūs aci pret aci uz izrādi «Brīnumu gaidot» tepat Mārupē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv