Ziemassvētku pasākumi bērniem šajās brīvdienās

Apollo
0 komentāru

Šajās brīvdienās, 14. un 15. decembrī, no plkst. 12:00 līdz 17:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping norisināsies īpaši pasākumi bērniem un jauniešiem Ziemassvētku noskaņās.

Ziemassvētku pasākumi bērniem šajās brīvdienās

Foto: Publicātes foto

Nedēļas nogalē bezmaksas talantu attīstības programmas Kidding Ziemassvētku festivāls ietvaros ikviens varēs izmēģināt spēkus piparkūku cepšanā un dekorēšanā, aprunāties ar Ziemassvētku vecīti, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus un svētku atmosfēru.

Piparkūku meistardarbnīcā ikviens varēs saņemt vērtīgus ieteikumus un padomus, kā izveidot visgardāko piparkūku mīklu un kā izvēlēties tās biezumu, lai piparkūkas būtu kraukšķīgas un zeltaini brūnas. Tāpat ikviens aicināts uz bērnu un jauniešu centru Daugmale un Laimīte muzikāliem priekšnesumiem. Turklāt gan sestdien, gan svētdien darbosies svētku radošās darbnīcas - burbuļu un plastilīna, kā arī zīmēšanas meistardarbnīca.

Turklāt sestdien, no plkst. 12:00 līdz 17:00, t/c Domina Shopping ikvienam būs iespēja ziedot līdzekļus labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju atbalstam vai praktiskas mantas – apģērbus, apavus, rotaļlietas un saimniecības preces maznodrošinātām ģimenēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv