Ziemassvētku pasākumu apmeklētājiem piedāvā ceļvedi internetā

Apollo
0 komentāru

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Uzziņu dienests 1188 savā mājas lapā ir izveidojis Ziemassvētku pasākumu ceļvedi, kurā apkopota informācija par vairāk nekā 500 svētku koncertiem, dievkalpojumiem un gadatirgiem visā Latvijā.

Ziemassvētku pasākumu apmeklētājiem piedāvā ceļvedi internetā

Foto: Evija Trifanova/LETA

Planšetdatoru, viedtālruņu un citu mobilo iekārtu lietotājiem ir pieejama svētku ceļveža mobilā versija -http://m.1188.lv, kurā var apskatīt pasākumu sarakstu un notikumu norises vietu kartē, informēja Līga Bite, «Lattelecom» sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.

Līdz pat 2014. gada 12.janvārim Rīgā jau ceturto reizi notiks festivāls «Ziemassvētku egļu ceļš», kura ietvaros Uzziņu dienests 1188 savā mājas lapā ir izveidojis karti ar 65 objektiem, lai ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim būtu viegli atrast un apskatīt visā Rīgā izvietotās īpaši veidotās egles. Mobilo ierīču īpašnieku ērtībai ir izstrādāta kā festivāla mobila lapa, tā arī mobila aplikācija iOS un Android ierīcēm, kur var aplūkot tuvākos objektus, attālumu līdz tiem un objektu atrašanās vietu uz kartes.

Uzziņu dienests 1188 ir informatīvo pakalpojumu sniedzējs. Uzziņas var saņemt, zvanot pa tālruni 1188, internetā www.1188.lv vai m.1188.lv, kā arī izmantojot iOS un Android aplikācijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv