Ziemeļīrijā aizdedzināts nams, kurā dzīvojuši iebraucēji

Apollo
0 komentāru

Pārbiedēta poļu ģimene Ziemeļīrijā ugunsgrēka dēļ bija spiesta pamest savas mājas nakts vidū, bet vēlāk izmeklētāji izteikuši aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu daudzdzīvokļu namā, raksta «Baltic-ireland», atsaucoties uz «Belfast Telegraph».

Ziemeļīrijā aizdedzināts nams, kurā dzīvojuši iebraucēji

Foto: Scanpix/SIPA

Anna Gorčinska kopā ar savu divus gadus veco meitiņu Patrīciju un 64 gadus veco māti apmēram pulksten 3 naktī uz otrdienu atstājušas savu dzīvokli, pēc tam kad to pārņēmušas liesmas.

Sievietēm drošībā nokļūt palīdzēja viņu kaimiņš, arī polis, Mareks Valesks.

No degošās ēkas tika izglābti 10 ārzemnieki, tostarp divi bērni, no tiem pieci cilvēki ir saindējušies ar dūmiem un nogādāti slimnīcā. Seši iedzīvotāji izglābušies no liesmām pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Izdegušajā daudzdzīvokļu namā dzīvoja apmēram 16 iebraucēji, galvenokārt no Austrumeiropas valstīm. Ēkā uzstādītā ugunsdrošības signalizācija nedarbojās.

Policija apstiprināja, ka pastāv aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, kā iespējamo iemeslu minot rasu naidu.

Mareks Valesks žurnālistiem stāstīja: «Visur bija dūmi. Es gāju lejā un visur redzēju uguni. Izsaucu ugunsdzēsējus un skrēju augšā, lai mēģinātu visus pamodināt. Es klauvēju pie durvīm, jo redzēju, ka uguns iet uz augšu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv