Ziemeļkoreja cienīgi nospēlē pret Brazīliju

Pasaules kausa izcīņā, kas norisinās Dienvidāfrikā, otrdien pirmo spēli finālturnīrā aizvadīja Brazīlijas un Ziemeļkorejas valstsvienības, kuras spēlē G apakšgrupā.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 svinēja Brazīlijas futbolisti, kuri vārtu rāmī spēles laikā kopumā raidīja desmit sitienus, savukārt pretinieki trīs.

Interesantākie notikumi risinājās mača otrajā puslaikā. Pirmās 45 minūtes pagāja bez vārtu guvuma, bet pirmie rezultātu 55. minūtē atklāja Brazīlijas futbolisti. Milānas «Inter» klubā spēlējošais aizsargs Maikons ar sitienu gandrīz no nulles leņķa pārspēja pretinieku vārtsargu Ri Mjonguku.

72. minūtē Robinju lielisku piespēli atdeva komandas biedram Elanu un uzbrucējs ar sitienu vārtu apakšējā stūrī panāca 2:0. Brazīlijas futbolisti turpināja aktīvi uzbrukt un vairākos uzbrukumos ar sitieniem atzīmējās uz maiņu uznākušais Nilmars, taču Ziemeļkorejas vārtsargs bumbu tvēra.

Ziemeļkorejieši spēles 89. minūtē tomēr izmantoja vienu no saviem retajiem vārtu gūšanas momentiem. Pēc veikla dribla, ielauzies soda laukumā, Dži Junnams rezultāta starpību samazināja.

Brazīlijas futbolisti nākamo spēli aizvadīs 20. jūnijā, kad tiksies ar Kotdivuāras izlasi, savukārt Ziemeļkorejas valstsvienība dienu vēlāk spēlēs ar Portugāli.

«Apollo» jau ziņoja, ka otrdien Portugāles futbolisti nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Kotdivuāru.