Zīle aicina vienoties Latvijas patriotus

Apollo
0 komentāru

Partijas «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) priekšsēdētājs Roberts Zīle uzskata, ka tagad visām latviskajām partijām — vai tās ir pozīcijā vai opozīcijā — ir jāatzīst savas kļūdas un racionāli jāvienojas, ko darīt tālāk. To viņš teicis intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

Roberts Zīle

Roberts Zīle

Foto: AFI

Pēc viņa domām, latviskajām partijām steidzami jāvienojas, jo krieviskie spēki alkst valsts saspringto situāciju izmantot savās interesēs. TB/LNNK vadītājs norādījis, ka valdībai Saeimā ir nepieciešams lielāks atbalsts. «Ir būtiski jāpaplašina koalīcija, iesaistot tajā arī citas latviskās partijas, vai pat jāveido jauna valdība.»

Zīle intervijā uzsvēris, ka ļoti būtiski ir «panākt izlīgumu starp tiem, kas ir Latvijas patrioti». «Daudzi salīdzina notikumus Rīgā ar Grieķijas nemieriem, bet Grieķijā 99% ir šīs valsts patrioti — vai tie ir kreisie vai anarhisti, bet neviens no viņiem neprasīs pievienošanos Turcijai. Latvijā ir socioloģija, kas parāda, ka daudzi te dzīvojošie nav un nekad nebūs patrioti. Diemžēl viņi ir citas valsts patrioti.»

TB/LNNK priekšsēdētājs uzsvēris, ka jādara viss iespējamais, lai pie varas nenokļūtu «Saskaņas centrs».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv