Zināmi konkursa «Soundwave» finālisti

Apollo
0 komentāru

«MTV» un «Coca-Cola» kopīgi rīkotais garāžu grupu konkurss «Soundwave» veiksmīgi iegājis finiša taisnē, informē pasākuma pārstāve Līva Pētersone.

Zināmi konkursa «Soundwave» finālisti

Foto: Publicitātes foto

Balsojumā «Soundwave» mājaslapā www.soundwave.lv noskaidrotas trīs grupas, kas iekļuvušas konkursa finālā. Par uzvaru konkursā «Soundwave 2009» cīnīsies «Oranžās brīvdienas», «Aerial Plant» un «Chuu».

No 29. jūnija līdz 19. jūlijam «Soundwave» mājaslapā notika balsošana, kuras laikā reģistrētie www.soundwave.lv lietotāji balsoja par labāko no sešām pusfinālā iekļuvušajām grupām.

Trīs finālgrupas — «Oranžās brīvdienas», «Aerial Plant» un «Chuu» — vēlreiz tiks nodotas izvērtēšanai konkursa žūrijai, kas savu galīgo vērtējumu paziņos līdz 9. augustam. Par labāko atzītā grupa balvā saņems kvalitatīvu mūzikas video klipu.

Mūzikas ekspertu žūrijai, kas sastāv no «Radio SWH Rock» dīdžeja Arta Dvarionas, portāla «Diena.lv» izklaides un kultūras sadaļas redaktores Džeinas Tamuļevičas, «Mikrofona ierakstu» direktores Elitas Mīlgrāves, mūziķa Jāņa Žildes, žurnāla «FHM» galvenā redaktora Kaspara Zaviļeiska, «Latviešu Radio» programmu direktora Roberta Lejasmeijera, mūzikas žurnālista Sandra Vanzoviča, «Radio SWH» dīdžeja Toma Grēviņa un «MTV» vīdžejmeitenes Žanetes Skarules, pievienosies arī pagājušā gada konkursa uzvarētājgrupa «Laime pilnīga», «MTV Baltic» mūzikas un talantu direktors Vidmants Čepkausks, kā arī šā konkursa organizatore Olga Goretskaja no «The Coca Cola Company».

  • Lietuvas «Soundwave 2009» konkursa finālā iekļuva grupa «Altanna», «Simona» un «Aurelija».
  • Igaunijā rīkotajā «Soundwave 2009» konkursā visvairāk balsis saņēma «Justified Olöf and the Zippy Robots», «Rustpack» un «Badass Yuki».

«MTV» un «Coca-Cola» rīkotajā grupu konkursā, kas sākās 4. maijā, pieteicās 45 grupas, no kurām pusfinālā iekļuva piecas konkursa žūrijas visaugstāk novērtētās un viena publikas balsojumā izvēlētā grupa. «Soundwave 2009» uzvarētājgrupa tiks paziņota līdz 9. augustam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv