Zināmi pirmie «Supernova 2017» pusfinālisti! Attēlu galerija

Apollo
109 komentāri

Svētdienas, 5.februāra vakarā norisinājās «Eirovīzijas» dziesmu konkursa atlases raidījuma «Supernova 2017» pirmais ceturtdaļfināls, kurā noskaidrojās pirmie četri dalībnieki, kas iekļuvuši raidījuma pusfinālā.

Uz skatuves 5.februāra vakarā kāpa 11 dalībnieki - Linda Leen, Katrīna Cīrule, Anna Zankovska, Lauris Valters, Edgars Kreilis, «First Question», Miks Dukurs, Pikaso, «Crime Sea», «Franco Franco», «Rock’n’Berries».

Vislielākās skatītāju un žūrijas locekļu simpātijas atlases raidījumā izpelnījās Lauris Valters ar dziesmu «Magic Years». 

Tāpat četriniekā iekļuva arī Linda Leen ar dziesmu «Who's In Charge», «Franco Franco» ar «Up» un Miks Dukurs ar dziesmu «Spiritual Priest». Šie dalībnieki turpina cīņu par ceļazīmi uz «Eirovīzijas» dziesmu konkursu, kas šogad norisināsies Ukrainā. Jau pēc divām nedēļām viņi turpinās dalību atlases pusfinālā.

 

«Supernova 2017» raidījums norisinājās tiešraidē, tāpat kā iepriekšējos gados to vadīja ētera personības - Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš. Savukārt žūrijas locekļu sastāvā šogad redzami tikai vīriešu dzimuma pārstāvji - grupas «Prāta Vētra» dalībnieks Kaspars Roga, dziedātājs Dons, producents Dj Rudd un producents, mūzikas izdevējs Guntars Račs.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad tiešraižu laikā netiek atklāts, kādā secībā pēc balsojuma un žūrijas vērtējuma ir sarindojušies dalībnieki. Balsošanas statistiku par abām atlasēm, pusfinālu un arī finālu atklās tikai pēc konkursa beigām. Pirmo reizi vērā tiks ņemti arī straumēšanas vietnes «Spotify» klausīšanās dati.

Nākamnedēļ, 12. februāra raidījumā norisināsies atlases otrais ceturtdaļfināls, kurā uz skatuves kāps Katrine Lukins, UP, Laura Lo pied. Chris Oak, Santa Daņeļeviča, The Ludvig, Miks Galvanovskis, Toms Kalderauskis, Markus Riva, «Triana Park», «My Radiant You», «The HiQ».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv