Zināms darījumu centra Latvijas Pasta vietā jaunais īpašnieks

Apollo
0 komentāru

Par vienīgo īpašnieku darījumu centram bijušās Latvijas Pasta ēkas vietā Rīgā kļuvis «Linstow AS», vēstī  laikraksts «Dienas Bizness».

Zināms darījumu centra Latvijas Pasta vietā jaunais īpašnieks

Foto: vizualizācija

Šā gada 5.oktobrī Komercreģistrā veikts ieraksts, ka par 100% SIA «Attīstības aģentūra» īpašnieku kļuvis Norvēģijas nekustamā īpašuma uzņēmums «Linstow AS», kura ieguldījums SIA «Attīstības aģentūra» ir 6,05 miljoni latu. Sīkāk darījums un nākotnes plāni netiek komentēti.

Kā atgādina laikraksts, 2006.gada sākumā Latvijas Pasts nolēma iznomāt pasta ēku Stacijas laukumā 1. Vēlāk tapa zināms, ka ēka tiks nojaukta, bet konkursā par zemes nomas tiesībām uz 49 gadiem uzvarēja Guntim Rāvim piederošā SIA «Attīstības aģentūra». Konkursā bija piedalījies arī «Linstow».

Pagājušā gada nogalē «Linstow» iegādājās 75% SIA «Attīstības aģentūra» daļu, atlikušie 25% palika Rāvja rokās.

SIA «Attīstības aģentūra» savulaik plānoja bijušā Latvijas Pasta vietā būvēt vērienīgu darījumu centru par 40 miljoniem latu,taču tagad projekta attīstības vīzija esot mainījusies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv