Zināms gada drošākais uzņēmums Attēlu galerija

Apollo
12 komentāri

Otro gadu pēc kārtas konkursā «Drošs uzņēmums 2013» galveno balvu - droša uzņēmuma apstiprinājuma simbolu - ieguva AS «Latvenergo», biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).

Savukārt veicināšanas balvas ieguva uzņēmumi AS «Grindeks», AS «Valmieras piens» un SIA «Statoil Fuel&Retail Latvia».

Projekta galvenais apbalvojums tiks pasniegts par drošas darba un mācību vides stratēģijas īstenošanu ilgtermiņā, kas īstenota un attiecināma uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem.

Projekta veicināšanas balvas tiks pasniegtas par būtiskām izmaiņām un uzlabojumiem drošas darba un mācību vides izveidošanā un uzturēšanā, īstermiņa darbības mērķu sasniegšanu, kas īstenoti un attiecināmi uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem vai atsevišķām uzņēmuma struktūrvienībām.

Konkursā «Drošs uzņēmums 2013» tika vērtēti uzņēmumu iesniegtie pašnovērtējumi, profesionālās izglītības iestāžu pedagogu vērtējums par uzņēmumiem un Valsts darba inspekcijas dati par negadījumiem.

Konkursu «Drošs uzņēmums» jau trešo gadu organizē LDDK sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes nozares uzņēmēju asociāciju, AS «Inspecta Latvia», AS «Severstaļlat», Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību, Izglītības un zinātnes ministriju, Labklājības ministriju, Valsts darba inspekciju un jauniešu karjeras portālu «Prakse.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv