Zināms, kas notika Pakistānas pasažieru lidmašīnā, kuras dēļ gaisā pacēlās britu iznīcīnātāji

Apollo
49 komentāri

Kļuvis zināms, kas notika Pakistānas pasažieru lidmašīnā, kas piektdien, 24.maijā, britu iznīcinātāju pavadībā veica ārkārtas nolaišanos Stanstedas lidostā Londonā.

Zināms, kas notika Pakistānas pasažieru lidmašīnā, kuras dēļ gaisā pacēlās britu iznīcīnātāji

Foto:Reuters/Scanpix

Izrādās, ka ārkārtas situācijas vaininieki ir divi Lielbritānijas pilsoņi, kas lidmašīnā uzsākuši strīdu ar stjuarti un strīda karstumā paziņojuši, ka «uzspridzinās lidmašīnu», vēsta CNN.

«The Independent:» raksta, ka vainīgie ir 30 gadus vecais taksometra vadītājs Taijabs Subani un restorāna darbinieks, 41 gadu vecais Mohameds Safdars. Pirmdien abiem nāksies stāties tiesas priekšā, jo viņiem izvirzītas apsūdzības par lidmašīnas apdraudēšanu.

Jau ziņots, ka piektdienas pēcpusdienā pēc incidenta Pakistānas pasažieru lidmašīnā Lielbritānijas gaisa telpā, gaisā pacēlās iznīcinātāji, lai pavadītu lidmašīnu uz Stanstedas lidostu Londonā.

«Pakistan Airlines» lidmašīna bija ceļā no Lahoras Pakistānā uz Mančestru, taču pēc sākotnēji nenoskaidrota incidenta pasažieru salonā tā tika novirzīta uz Stanstedas lidostu Londonā.

Lidmašīnā atradās 297 pasažieri.

Lidmašīnai veiksmīgi nolaižoties Stanstedas lidostā, tika aizturēti divi 30 un 41 gadu veci vīrieši, kas bija radījuši apdraudējumu lidmašīnai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv