Zināms, kas varētu būt Nacionālās apvienības līderi EP vēlēšanās

Apollo
38 komentāri

Paredzēts, ka nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) līderi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs pašreizējais eiroparlamentārietis Roberts Zīle, nacionālās apvienības Rīgas domes frakcijas vadītāja Baiba Broka un Rihards Kols, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Zināms, kas varētu būt Nacionālās apvienības līderi EP vēlēšanās

Foto: LETA

Kols ir strādājis Karaliskajā Starptautisko attiecību institūtā «Chatham House», kurā izstrādājis analītiski pētnieciskos darbus par starptautiskajiem problēmjautājumiem. Tāpat viņš vadījis Latvijas Studentu asociāciju Lielbritānijā, bet patlaban atgriezies Latvijā. Kolam ir maģistra grāds starptautiskajā diplomātijā.

Paredzēts, ka Zīle startēs ar pirmo numuru, Brokai būs otrs numurs sarakstā, bet Kolam - trešais. Par šo gan šodien vēl lems nacionālās apvienības valde.

Tāpat šodien valdes sēdē paredzēts apstiprināt vēl vairākus kandidātus EP sarakstam, nenosakot viņu secību sarakstā, par ko vēl tiks lemts vēlāk.

Paredzēts, ka VL-TB/LNNK sarakstā EP vēlēšanās piedalīsies jurists Uldis Brūns, «Latvijas gaisa satiksmes» iepirkumu speciālists-konsultants Ēriks Ezeriņš, Talsu novada domes deputāte un «Talsu autotransporta» pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Ilze Indriksone, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Bauskas filiāles vadītāja Līga Jankova, Skrīveru novada domes juriskonsults Edgars Jansons, Carnikavas novada domes deputāte, Saeimas sekretāra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) biroja vadītāja Daiga Kalnbērziņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ierēdnis Māris Klismets, kā arī Kocēnu novada domes deputāte Evija Nagle.

Tāpat kandidātu sarakstā paredzēts iekļaut Rīgas domes deputātu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Eksporta veicināšanas nodaļas vadītāju Andri Pārupu, Rēzeknes domes deputātu, Rēzeknes Augstskolas rektoru Edmundu Teirumnieku, juristi Kristu Veitu, kā arī biedrības «Latgales tradicionālās kultūras centrs «Latgaļu sāta»» vadītāju Mariku Zeimuli.

Kā ziņots, EP vēlēšanas notiks nākamā gada maijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv