Zinātnieki identificējuši dīvaino radījumu, kas tika izskalots Indonēzijas krastos Attēlu galerija

Apollo
11 komentāri

Milzīgais jūras radījumus, kas pagājušajā nedēļā tika izskalots vienā no Indonēzijas pludmalēm - Maluku provincē, raisījis pamatīgo vietējo iedzīvotāju interesi un zinātnieku vēlmi radību identificēt. Kamēr vietējie iedzīvotāji domā, kā no radības atbrīvoties, zinātnieku prātus nomoka jautājums, kā radījums varēja nokļūt Indonēzijas krastos. 

Zinātnieki identificējuši dīvaino radījumu, kas tika izskalots Indonēzijas krastos 3 attēli Atvērt

Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter.com

Malaku vietējais iedzīvotājs sākotnēji domājis, ka atradis vecu laivu, kas iesprostota seklajos ūdeņos, taču apskatot atradumu tuvāk, viņš atklājis, ka ūdenī guļ līķis. Sākotnēji tika izteiktas versijas, ka milzīgais radījums varētu būt kalmārs, jo tā paliekas atgādinājušas taustekļus. 

Okeāna pētnieks Džordžs Leonards (George Leonard) presei atklājis, ka radība, iespējams, ir milzīgs plātņvalis, spriežot pēc radības skeleta un bezzobu mutes dobuma. 

Seramas sala, kuras krastos vaļveidīgais radījums tika izskalots, ir viena no lielākajām plātņvaļu migrācijas vietām. Miruši vaļi gan parasti nogrimst okeānā, nodrošinot gadiem ilgu barību sīkajiem okeāna dzīvnieciņiem, vēsta «The Independent». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv