Zivtiņš: zemniekus sodīs tikai par būtiskiem pārkāpumiem

Apollo
0 komentāru

Lauksaimnieku protesta akcijas laikā ievērojams skaits ceļu policistu uzraudzīs, lai akcija noritētu mierīgi. Satiksmes uzraudzības biroja (SUB) vadītājs Edmunds Zivtiņš sola, ka zemnieki par sīkiem satiksmes pārkāpumiem netiks sodīti.

Zivtiņš: zemniekus sodīs tikai par būtiskiem pārkāpumiem

Foto: Apollo, R.Oliņš

Latvijas Televīzijas raidījumā «Labrīt, Latvija!» Zivtiņš atzina, ka ievērojams skaits traktortehnikas Rīgā neesot ikdiena, tāpēc satiksme jāuzrauga īpaši. Viņš norādīja, ka policistiem nav dots rīkojums sodīt zemniekus par visiem pārkāpumiem. Maznozīmīgi pārkāpumi netiks ņemti vērā.

Tomēr SUB vadītājs strikti norādīja: ja «Rīga tiks piegružota, par to būs bargi sodi, jo tas nav sīks pārkāpums». Tādējādi zemniekiem jārēķinās ar nopietniem sodiem, ja pilsētā tiks izgāzta, piemēram, virca.

Jau ziņots, ka Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome pēc tam, kad valdības ārkārtas sēdē netika pieņemts lēmums par atbalstu zemnieku prasībām, kuras viņi bija izvirzījuši valdībai, pieņēma lēmumu, ka zemnieki ar lauksaimniecības tehniku no visas Latvijas dosies uz Rīgu, lai protestētu pret valdības nespēju sniegt atbalstu lauksaimniekiem.

Lauksaimnieki jau agrā otrdienas rītā sāk ierasties Rīgā, pulcējoties pie Zemkopības ministrijas.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv