Znaroka vadītais HK MVD mājās zaudē «Avangard»

Kontinentālās hokeja līgas vienīgajā šīsdienas spēlē Latvijas izlases galvenā trenera Oļega Znaroka vadītā Balašihas HK MVD komanda savā laukumā ar 2:3 piekāpās Omskas apgabala «Avangard» hokejistiem.

Denis Kokarev

Mača 11. minūtē Maksims Veļikovs vadībā izvirzījā mājiniekus, tomēr jau pēc minūtes Dmitrijs Vlasenkovs panāca izlīdzinājumu, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Aleksandrs Svitovs vadībā izvirzīja «Avangard» komandu.

Otrā perioda sākumā bullīti realizēja čehs Jakubs Klepišs, panākot jau 3:1 viesu labā. Spēles 32. minūtē Deniss Kokarevs samazināja rezultāta starpību, tomēr atlikušajā laikā HK MVD vairs nespēja panākt izlīdzinājumu.

KHL čempionāta kopvērtējumā «Avangard» ar 68 punktiem 45 spēlēs pakāpās uz 11. vietu, bet HK MVD ar 60 punktiem 44 mačos ieņem 15. vietu, par diviem punktiem atpaliekot no 14. vietā esošā Rīgas «Dinamo».