Znaroks: «Dinamo» pieprasīja vairākus spēlētājus ceturtdien neiekļaut sastāvā

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc trešdienas uzvaras pārbaudes spēlē 5:3 pret Dāniju palika apmierināts ar rezultātu, taču ne rādīto spēli.

Oļegs Znaroks plāno ceturtdienas mačā izmantot arī izlases tuvākās rezerves.

Oļegs Znaroks plāno ceturtdienas mačā izmantot arī izlases tuvākās rezerves.

Foto: R. Oliņš/«Apollo»

Znaroks atzina, ka spēlētāji pārāk vieglprātīgi uzņēmuši izveidotos vārtu momentus, kuru bijis daudz. «Iesildīšanās laikā jutu, ka puiši nav īsti noskaņojušies, bet tādās reizēs sanāk ieslēgt papildu rezerves, bez kurām šoreiz varējām iztikt,» sacīja Znaroks. «Uzvara paliek uzvara. Ar rezultātu esmu apmierināts, ar parādīto spēli ne.»

Treneris norādīja, ka ceturtdienas spēlē sastāvā būs ievērojamas izmaiņas. Nespēlēs Herberts Vasiļjevs un Arvīds Reķis, kuriem jādodas atpakaļ uz Vācijas klubiem. Aleksandru Ņiživiju, Mārtiņu Cipuli, Ģirtu Ankipānu un Edgaru Masaļski lūdza nenodarbināt Rīgas «Dinamo». Traumu guva Roberts Jekimovs, bet spēles beigās arī Kaspars Saulietis, par kura iešanu laukumā tiks izlemts tikai ceturtdien pēc ārsta apskates.

«Diemžēl «Dinamo» pieprasīja, lai uz otro spēli nebūtu vairāku spēlētāju. Taču izmēģināsim jaunos. Šādas pārbaudes spēles jau tāpēc domātas. Spēlēs Gints Meija, Jānis Andersons, Andris Džeriņš, Elvis Želubovskis,» sacīja Znaroks. Vārtus sargās Ervīns Muštukovs. «Vēl zvanīšu Latvijas U-20 izlases trenerim Andrejam Maticinam, lai palūgtu uz spēli atlaist Robertu Bukartu.»

«Mums ir prieks spēlēt ar Latviju, jo mūsu jaunie hokejisti gūst neatsveramu pieredzi,» teica Bakmans. «Dānijas līgā spēlē pavisam citu hokeju nekā Kontinentālajā hokeja līgā. Latvija bija krietni labāka, taču arī mēs nospēlējām savā līmenī.»

Portālam «Apollo» viens no dāņu žurnālistiem sacīja, ka no šā Dānijas izlases sastāva uz pasaules čempionātu varētu aizbraukt kādi divi spēlētāji. «Šī ir jauna komanda, nav uzaicināti daudzi labi pamatsastāva spēlētāji. Septiņiem ir debija izlases rindās, un viņiem šīs spēles ir labs pārbaudījums. Nav izslēgts, ka komandā atgriezīsies arī pieredzējušais vārtsargs Peters Hiršs, kurš spēlē Anglijā,» norādīja žurnālists.

Plašāk par Dānijas izlases sastāvu var lasīt šeit.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv