Znaroks: Ivanāns Vankūverā? Domāju, ka nē

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc izcīnītās uzvaras pār Dāniju sacīja, ka otrā spēle viņam patika labāk par pirmo, kas tika aizvadīta trešdien.

Latvijas izlases treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka Vankūveras olimpiskajās spēlēs Raitim Ivanānam vietas sastāvā nebūs.

Latvijas izlases treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka Vankūveras olimpiskajās spēlēs Raitim Ivanānam vietas sastāvā nebūs.

Foto: Lita Krone/LETA

«Jaunie puiši centās, man nav ko pārmest. Jāatzīst, ka šī spēle man patika labāk nekā pirmā,» LTV7 pēcspēles intervijā norādīja valstsvienības treneris.

Znaroks nevēlējās atklāt kārtis, kurš vārtsargs — Ervīns Muštukovs vai Sergejs Naumovs — ir tuvāk otrā vārtsarga postenim, tikai piebilda: «Edgars Masaļskis ir pirmais. Līdz olimpiskajām spēlēm vēl ir laiks.»

Treneris atzina, ka rēķinās ar aizokeāna spēlētājiem Vankūverā un uz karstām pēdām nosauca trīs — Kasparu Daugaviņu, Oskaru Bārtuli un Kārli Skrastiņu. Visticamāk, treneris ātrumā aizmirsa nosaukt arī Mārtiņu Karsumu, kuram vieta sastāvā ir diezgan droša. Taču uz jautājumu, vai arī Raitis Ivanāns varētu būt, treneris atbildēja īsi un skaidri: Ivanāns? Domāju, ka nē.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv