Znaroks: liela nozīme būs pieredzējušajiem hokejistiem

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlase šovakar aizvadīs savu pirmo treniņu pirms gaidāmā olimpiskā kvalifikācijas turnīra, kas no 5. līdz 8. februārim norisināsies Rīgā.

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka izlasē būs visi tie spēlētāji, kurus treneris ir vēlējies redzēt kvalifikācijas turnīrā.

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka izlasē būs visi tie spēlētāji, kurus treneris ir vēlējies redzēt kvalifikācijas turnīrā.

Foto: AFI

Izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka šajā turnīrā lielu lomu spēlēs pieredzējušie hokejisti, treneris iztiecies sarunā ar portālu «diena.lv».

«Šis būs sezonas galvenais turnīrs, kurā svarīgu lomu var spēlēt pieredzējušie spēlētāji. Tāpēc esmu ļoti gandarīts, ka manam aicinājumam palīdzēt atsaucās uzbrucējs Aigars Cipruss,» atklāja Znaroks.

«Būtībā esam dabūjuši visus spēlētājus, kurus gribējām. No NHL izrauties sezonas vidū nav iespējams. Žēl, ka savainojumu guva Rodrigo Laviņš. Par Armandu Bērziņu vēl cīnīsimies. Uzskatu, ka noteicošajam jābūt paša spēlētāja viedoklim. Ja viņš jūt, ka var palīdzēt izlasei, tad kā klubs var aizliegt viņam spēlēt?» savs viedoklis šajā sakarā ir trenerim.

Izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks pastāstījis, ka vārtsargs Sergejs Naumovs un Aleksandrs Ņiživijs šodien piedalīšoties spēlētāju arodbiedrības sanāksmē Maskavā un pirmajā treniņā nebūšot. Bet aizsargu Aleksandru Jerofejevu un uzbrucēju Gunti Džeriņu tikai šodien atbrīvos klubi.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv