Znaroks: otrajā periodā mēs viņus jau sākām apspēlēt

Apollo
0 komentāru

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks pirms spēles ar Čehijas valstsvienību puišiem sapulcē sacījis, ka komandai tā pa īstam olimpiskās spēles sākušās ar šo spēli.

Znaroks: otrajā periodā mēs viņus jau sākām apspēlēt

Foto: R.Oliņš/«Apollo»

Treneris pēc spēles žurnālistiem arī norādīja, ka, nonākot līdz bullīšiem, Latvijas komandai nebūtu sliktas iespējas uzvarēt. «Ja būtu bullīši, mums ir puiši, kas vārtsargus spējīgi sasiet mezglā,» atzina Znaroks. «Mums bija iespējas uzvarēt arī papildlaikā. Diemžēl nepaveicās.»

Znaroks ir gandarīts par komandas pašatdevi laukumā. «Visi sitās, nevienam neko pārmest nevaru. Šodien visi spēlēja par visu Latviju. Nospēlēja pēc uzdevuma, atdeva visus spēkus. Es sapulcē jau pateicu, ka mums olimpiāde sākas tikai šodien. Tāpēc tās trīs spēles mums vajadzēja aizmirst. Uzvara šodien ļautu turpināt spēlēt,» viņš teica. Znaroks arī norādīja, ka pāris noraidījumi mūsu komandai viņam šķituši šaubīgi: «Jā, bija pārītis, kuru varēja nedot.»

Izlases galvenais treneris arī uzsvēra, ka puiši laukumā kā uz pēdējo devušies uz visām turnīra spēlēm un neesot bijis īpašas stratēģijas īpaši akcentēt šodienas spēli. «Šodienas spēle parādīja to, uz ko mūsu puiši ir spējīgi.» «Pat zaudējot 0:2, puiši sitās, gūlās zem ripām. Pēc spēles es viņiem pateicu paldies. Es zinu, ka visa Latvija juta līdzi,» viņš stāstīja.

«Otrajā periodā mēs viņus jau sākām apspēlēt - pēc metieniem, kustībā. Brīvā diena bija pozitīvi,» viņš klāstīja.

Znaroks norādīja, ka 17 Rīgas «Dinamo» puišiem, kuri spēlēja izlasē, pietrūcis gan fizisko, gan morālo spēku.

«Līmenis, spēlējot KHL, protams, ir pieaudzis. Taču fiziskās formas nav. Puiši jau otro gadu spēlē KHL, kur ir ļoti labs līmenis, bet diemžēl viņi ir noguruši, cīnoties par iekļūšana «play-off» cīņās. Pēdējās spēles KHL bija ik pa pāris dienām, viņi vilka ārā no 0:3. Viņi gan fiziski, gan morāli vāji ir pašlaik,» atzina Znaroks.

Treneris arī pauda gandarījumu, ka izdevies izpildīt apņemšanos pabojāt nervus favorītiem: «Jūs varat pajautāt Čehijas izlases treneriem, cik viņam sirmu matu kļuvis vairāk. Iedomājieties, kas notiktu, ja čehi izlidotu no olimpiskajām spēlēm? Piedodiet man.»

Znaroks arī norādīja - lai gan komandai būs cits sastāvs, jo nebūs NHL spēlējošo puišu, uz pasaules čempionātu komanda sagatavosies labāk. «Tur mums būs mēnesis, pusotrs laiks.. Sastāvs mums ir sabalansēts. Puiši atpūtīsies un atgūs formu,» viņš uzsvēra, paužot pārliecību, ka šai komandai potenciāls ir lielāks par līdzšinējiem sasniegumiem.

Atbildot uz jautājumu, cik komandas no mūsu apakšgrupas iegūs medaļas Vankūveras turnīrā, viņš pauda pārliecību, ka viena noteikti.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase otrdien Vankūverā «UBC Thunderbird» arēnā tikai pagarinājumā ar 2:3 dramatiskā spēlē zaudēja Čehijas valstsvienībai un, tāpat kā pirms četriem gadiem Turīnā, olimpiskajās spēlēs palika pēdējā 12. vietā.

Vairāk olimpisko spēļu ziņu lasiet «www.bns.lv». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv