Znaroks paliks Balašihas HK MVD

Apollo
0 komentāru

Lavijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks arī nākamajā sezonā būs galvenais treneris Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) komandā Balašihas HK MVD, ziņo laikraksts «Diena».

Oļegs Znaroks

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks arī nākamajā sezonā vadīs Kontinentālās hokeja līgas klubu Balašihas HK MVD.

Foto: LETA

Neraugoties uz HK MVD palikšanu ārpus KHL izslēgšanas spēlēm, Znaroks turpinās darbu Balašihas klubā. «Jā, jo no kluba vadītāju puses nekādu iebildumu nav bijis. Esmu jau izlēmis, ka veikšu kardinālas sastāva izmaiņas. Pērn man nebija iespējas izvēlēties spēlētājus. Šosezon arī fatāli neveicās. Sezonu beidzām ar deviņiem savainotiem hokejistiem. Pēdējā mačā mums spēlēja trīs jauniņie,» Znaroks atklājis intervijā «Dienai».

Tagad HK MVD ir divu nedēļu ilgs atvaļinājums, pēc tam komanda sanāks kopā vēl uz divām nedēļām, bet lai sāktu Latvijas izlases gatavošanu pasaules čempionātam Šveicē, Znaroks ieradīsies Rīgā 24. vai 25. martā.

Par to vai Harijs Vītoliņš turpinās darbu kā trenera asistents HK MVD, Znaroks «Dienai» atbildēja izvairīgi. «Tas vēl nav izlemts. Šeit strādāt nav viegli. Runāsim, un man būs jāpieņem lēmums.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv