Zolitūdes traģēdijā cietušajiem saziedots jau gandrīz viens miljons latu

Apollo
28 komentāri

Atbalstot traģēdijā cietušos, līdzcilvēki ziedoja gan Latvijā, gan ārpus Latvijas valsts robežām. Līdz 12.decembrim tika saziedoti 929 630 lati, informē «Ziedot.lv».

Zolitūdes traģēdijā cietušajiem saziedots jau gandrīz viens miljons latu

Foto: Gunita Kļava/LETA

Līdz 12.decembrim par iedzīvotāju un uzņēmumu saziedotajiem līdzekļiem palīdzība sniegta jau 91 cietušajam un izmaksāti 361 068 lati.

50 bojā gājušo ģimenēm sniegta palīdzība par 212 568 latiem, 41 cietušajiem pabalstos izmaksāti 148 500 lati.

«Paldies katram, kurš nepalika vienaldzīgs un palīdzēja,» ziedotājiem pasakās portāls. «Jūsu ziedojumi tiek rūpīgi uzglabāti un izlietoti tikai palīdzības sniegšanai cietušajiem. Ziedot.lv neietur nekādu starpniecības maksu, ziedojums 100% nonāk tam paredzētajam mērķim.»

Jau ziņots, ka visiem Zolitūdes traģēdijā cietušajiem valsts apmaksā ārstēšanos, sociālo un medicīnisko rehabilitāciju, kā arī tehniskos palīglīdzekļus. Pilnībā apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus šie cilvēki varēs saņemt šogad un nākamgad - ārstniecības iestādēs, kas ir līgumattiecībās ar valsti un sniedz valsts apmaksātu medicīnisko palīdzību.

Tāpat Zolitūdes traģēdijā cietušie var saņemt valsts apmaksātu sociālo un medicīnisko rehabilitāciju un tehniskos palīglīdzekļus.

Visu minēto atbalstu pēc nepieciešamības var saņemt arī cietušo un bojāgājušo tuvinieki - šo personu saderinātie, laulātie, vecāki, vecvecāki, bērni, mazbērni, brāļi un māsas, kā arī persona, ar kuru traģēdijā iesaistītie dzīvoja kopā un viņiem bija kopīga (nedalīta) saimniecība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv