Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai varētu piesaistīt ekspertus no Krievijas

Apollo
67 komentāri

Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai varētu piesaistīt ekspertus no Krievijas, šodien pēc Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) sēdes žurnālistiem sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai varētu piesaistīt ekspertus no Krievijas

Foto: Gunita Kļava/LETA

Ministrs norādīja, ka pašlaik izmeklēšanā iesaistījušies eksperti no Polijas un nav izslēgts, ka, ja izmeklēšanas procesa virzītājs uzskatīs par nepieciešamu, tad tiks piesaistīti eksperti arī no Krievijas, kuriem ir pieredze, reaģējot uz ūdens atrakciju parka jumta sabrukumu Maskavā 2004.gadā. Toreiz sniega smaguma dēļ sagruva stikla jumts Maskavas ūdens atrakciju parkā, prasot vairāku cilvēku dzīvības.

Iekšlietu ministra rīcībā nav informācijas, ka kāds cilvēks Zolitūdes traģēdijas lietā būtu aizturēts, ka kādam būtu uzlikts mantas arests vai ka kādam tiktu piemērots aizdomās turētā statuss.

Jau ziņots, ka šodien uz Saeimas NDK sēdi ziņot par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas procesa gaitu bija uzaicināti Valsts policijas, Ģenerālprokuratūras, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un Drošības policijas pārstāvji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv