ZRP neslēgs sadarbības līgumus ar citām partijām par kandidātu deleģēšanu vēlēšanām

Apollo
0 komentāru

Zatlera reformu partija (ZRP) valdes sēdē nolēmusi neslēgt sadarbības līgumu ar citām politiskajām partijām par šo partiju kandidātu deleģēšanu ZRP 11.Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstos.

ZRP neslēgs sadarbības līgumus ar citām partijām par kandidātu deleģēšanu vēlēšanām

Foto: Evija Trifanova/LETA

To portālam «Apollo» pavēstīja ZRP partijas pārstāve Daiga Holma.

Viņa norāda, ka ZRP mērķis ir veidot partiju, kuras biedrus vieno vienas un tās pašas idejas par valsts attīstību, un tie ir saliedēti pēc būtības un jau pašā sākumā.

Šī iemesla dēļ ZRP valdes sēdē ir pieņēmusi lēmumu neslēgt sadarbības līgumus ar citām politiskajām partijām par šo partiju kandidātu deleģēšanu ZRP 11.Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstos. Katram, kurš vēlas aktīvi iesaistīties politikā un atbalsta ZRP idejas, ir piedāvāta brīva izvēle pievienoties ZRP manifestā paustajām pamatnostādnēm un kļūt par ZRP biedru, informē partijas pārstāve.

«ZRP pateicas sadarbības piedāvātājiem un atzīst, ka ar atsevišķām partijām kā, piemēram, Ikšķiles partiju «Apvienība Iedzīvotāji» idejiski varētu būt «pa ceļam», taču, lai nodrošinātu konstruktīvu darbu un partijas disciplīnas ievērošanu, ZRP 11.Saeimas vēlēšanās visos apgabalos startēs tikai ar savu biedru kandidātu sarakstiem,» paskaidroja Holma.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv