ZRP premjera kandidāts Latvijai sola «treknos» gadus

Apollo
0 komentāru

Nauda būs, treknie gadi atgriezīsies, tā intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» atzina  Zatlera Reformu (ZRP) partijas premjera kandidāts Edmunds Sprūdžs.

ZRP premjera kandidāts Latvijai sola «treknos» gadus

Foto: Lita Krone/LETA

Uz jautājumu - kad un cik trekno gadu Sprūdžs sola, viņš atbildēja, ka ekonomikas cikls ir septiņi gadi, un ne par velti tie ir folklorizējušies. «Šoreiz, kad treknie gadi pienāks, mums būtu jāizturas savādāk, jo valsts uzdevums ir nodrošināt ilgtspējīgu attīstību. Un ilgtspējīga attīstība ir vienmērīga attīstība, nevis kā pa kalniem - augšā lejā. Sociāli sabiedrībai tas ir ļoti sarežģīti, jo mums nav tāda sabiedrība, ar tādiem uzkrājumiem, kas pati izķepurosies. Nevaram arī cerēt, ka tāda tuvākajā laikā būs. Tā naudas masa ekonomikā ir nepietiekama,» teica Sprūdžs.

«Tas, ko varam darīt - ar valsts resursu palīdzību ekonomikas attīstības līkni pārvērst par taisni. Piemēram, Igaunija spējusi kompensēt savus kritumus, jo viņiem bijusi lieka nauda budžetā, kas nav iztērēta. Tā vietā Igaunija gatavojusi reformas, un reformas maksā naudu,» teica Sprūdžs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv