Zubovs: iekļaušana rezervistos - spļāviens man sejā

Apollo
0 komentāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta rezultatīvākais aizsargs Sergejs Zubovs (Sanktpēterburga SKA) pēc iekļūšanas Krievijas olimpiskās hokeja izlases rezervistos asus vārdus veltījis komandas vadībai.

Sergejs Zubovs pirms došanās uz Sanktpēterburgu pārstāvēja NHL klubu Dalasas «Stars».

Sergejs Zubovs pirms došanās uz Sanktpēterburgu pārstāvēja NHL klubu Dalasas «Stars».

Foto: AP/«Scanpix»

Zubovs, kurš Nacionālajā hokeja līgā (NHL) nospēlējis 17 sezonu, neraugoties uz veiksmīgo sezonu KHL, nav iekļuvis Vjačeslava Bikova trenētās komandas pamatsastāvā. Zubovs ne vien atteicies būt rezervists, bet publiski paudis sašutumu.

«Man nule piezvanīja komandas administrators un paziņoja, ka es esmu iekļauts rezervistos braucienam uz Vankūveru. Atzīšos, nezināju, ko atbildēt. Visa šī situācija man ļoti izbrīnīja,» klāstīja Zubovs. «Iekļaušanu rezervistos es uzskatu par spļāvienu sejā.»

«Pirms tam mani aizvainoja arī vārdi, kurus pirms tam intervijā pauduši Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks un komandas treneris Bikovs. Pēc viņu teiktā, lai iekļūtu komandā, vajagot grauzt ledu ar zobiem un par līdzšinējiem sasniegumiem izlasē neņemot.. Visi šie izteikumi mani ļoti izbrīnīja. Tā ir pilnīga manis kā personības un sportista pazemošana. Es nevienam neesmu neko parādā un godīgi esmu nopelnījis savu vieta hokejā,» sacīja 1992.gada olimpiskais un divkārtējs pasaules čempions.

Vairāk olimpiādes ziņu lasīt pie «www.bns.lv». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv