Zujevs un Ivanovs tomēr paliks «Dzimtenes» rindās

Apollo
0 komentāru

Lai arī pēc balsojuma par Rīgas mēra Aivara Aksenoka (JL) atstādināšanu apvienības «Dzimtene» pārstāvis Sergejs Žuravļovs norādīja, ka par atbalstu Aksenoka atstādināšanai, visticamāk, no apvienības Domes frakcijas tiks izslēgti Igors Zujevs un Ivans Ivanovs, abi deputāti turpinās darbu pašvaldībā.

«Pagaidām nevienu neatstādinās,» portālam «Apollo» sacīja apvienības «Dzimtene» priekšsēdētājs Juris Žuravļovs un piebilda, ka, iespējams, pēc kāda laika abu liktenis Domes frakcijas rindās tomēr vēlreiz tikšot pārskatīts.

Jautāts, kādēļ apvienības iekšienē tik strauji mainījušies viedokļi par Zujeva un Ivanova atstādināšanu, Žuravļovs norādīja: «Politikā tā ir. Šodien var būt asi, bet jau rīt — normāli».

Pirmdien vakarā par Aksenoka atstādināšanu nobalsoja 33 Rīgas Domes deputāti. Par Rīgas mēra nomaiņu balsojuši jaunās koalīcijas pārstāvji Latvijas Pirmā partija, Tautas partija, Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija un «tēvzemieši», apvienība «Saskaņas centrs» un «Dzimtenes» pārstāvji Ivanovs un Zujevs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk
Ienākt apollo.lv