Žurnāla «Time» gada cilvēki: Sievietes, kas iestājas pret seksuālu uzmākšanos

Apollo
7 komentāri

Žurnāls «Time» atklājis, kas ir tā gada cilvēks. Šoreiz titulu saņēma vairākas sabiedrībā pazīstamas personības, kuras «pārtrauca klusēšanu» par seksuālu uzmākšanos, ar ko ik dienu saskaras sievietes visā pasaulē.

Žurnāla «Time» gada cilvēki: Sievietes, kas iestājas pret seksuālu uzmākšanos

Scanpix/Reuters

«Time» jaunāko «Gada cilvēka» titulu veltījis sievietēm, kas saistītas ar «#MeToo» kustību - tā aizsākās kā reakcija uz apsūdzībām, kas vērstas pret ietekmīgo Holivudas filmu producentu Hārviju Vainstīnu. Taču «#MeToo» ir tikai «daļa no kopainas», norāda žurnāla redakcija.

«Tās ir visstraujāk izplatījušās sociālās pārmaiņas, kādas esam pieredzējuši pēdējās desmitgadēs,» raksta «Time» galvenais redaktors Edvards Felsentāls.

«Time» redakcija gada nogalē nosauc cilvēku vai kustību, kas aizvadītajā gadā visvairāk ietekmējusi ziņas - «vienalga, labā vai sliktā nozīmē», norāda izdevums.

Šogad «Gada cilvēka» titulam bija nominēts gan ASV prezidents Donalds Tramps, gan bijušais Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) vadītājs Roberts Millers, kurš pēta Krievijas iespējamo iejaukšanos ASV vēlēšanās, gan arī Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns, kurš satraucis pasauli ar vairākiem raķešu izmēģinājumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv